اعتراف می‌کنم که نقد کتاب‌ها، سخت‌ترین نقد را در میان بقیه آثار دارند. تنها کاری که در قبال یک کتاب می‌توانم انجام دهم، معرفی مختصر و مفیدی از آن و نقد کوتاهی است. البته در این معرفی اجمالی که نقد کوچکی هم همراهش می‌آوریم از کتاب "چگونه کتاب بخوانیم" نوشتۀ مورتیمر ادلر کمک می‌گیرم. پرسیدن سوال‌های مشخص از خوانندۀ کتاب و توانایی پاسخ دادن به آن‌ها باعث نقد هرچه بهتر یک کتاب می‌شود. شاید یک مدتی طول بکشد تا کتاب‌هایی که خوانده‌ام را معرفی و نقد کنم و فعلاً به معرفی انیمه‌ها و گذاشتن آدرس آن‌ها بپردازم، اما به زودی شروع می‌کنم. شروع می‌کنم و هر کتابی که خوانده‌ام را به بهترین وجه ممکن معرفی می‌کنم و این معرفی تنها یک معرفی خشک و خالی شامل اطلاعات آن کتاب نیست، بلکه حاوی پاسخ به سوالاتی است که برای درک بهتر آن کتاب از خودم می‌پرسم. / به زودی بعد از یادداشت برداری از کتاب چگونه کتاب بخوانیم، روشی هم برای نقد کتاب در این وبلاگ به طور خلاصه ارائه می‌دهم تا شما هم کتاب‌های خود را نقد و معرفی کنید تا دیگران نیز استفاده کنند.

ویژگی‌های انسان کامل و جامع

نقد و بررسی انیمه پرومر | Promare

نقد و بررسی انیمه میرای آینده | Mirai of the Future

کتاب ,نقد ,معرفی ,یک ,می‌کنم ,هم ,و نقد ,کتاب چگونه ,از کتاب ,در این ,آن کتاب

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گروه صنعتی نوین لاستیک پرسناژ تابلو روان آرمـــیتی یادداشت های خانم انار بیان دینی مافیا وب شهید قدس هاب سوئیچ,هاب شبکه,خرید سوئیچ شبکه,فروش هاب شبکه,سوئیچ شبکه برای تو مینویسم رها جانم